W roku szkolnym 2018/2019 w naszej szkole realizowane są
następujące zajęcia dodatkowe dla uczniów klas pierwszych i drugich:
Lp. | Opis | Osoba prowadząca | Termin/sala |
1. | Szkolny Klub Fotograficzny | Mariusz Baran | Środa, godz. 16.00, sala 107 |
2. | Fakultety z języka polskiego | Barbara Bembenek | Środa, godz. 14.15, sala 212 /co dwa tygodnie/ |
3. | Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego |
Dorota Kawalec | Poniedziałek, godz. 10.30, s. 215 /co dwa tygodnie/ |
4. | Kółko teatralne | Ewa Kolendowska | Piątek, godz. 13.20, s.10 |
5. | Unihokej dziewcząt i chłopców | Anna Koryl | Czwartek, godz. 15.00, sala gimn. |
6. | Zajęcia na basenie | Anna Koryl | Piątek, godz. 7.00, basen ROSIR |
7. | Kółko matematyczne | Joanna Kowalczyk | Wtorek, godz. 13.25, s. 213 |
8. | Kółko matematyczne - olimpiada | Ewa Mularz-Kidała | Wtorek, godz. 7.10, s. 4 |
9. | Kółko matematyczne - konsultacje | Ewa Mularz-Kidała | Poniedziałek, godz. 8.00, s. 101 /co dwa tygodnie/ |
10. | Kółko matematyczne | Jadwiga Orłowska-Puzio | Czwartek, godz. 8.00, s. 5 |
11. | Kółko języka łacińskiego | Alina Paliwoda-Wielgos | Wtorek, godz. 15.00, s.4 Czwartek, godz. 13.30, s. 106 |
12. | Kółko chemiczne | Barbara Szajna | Poniedziałek, godz. 9.40, s.203 |
13. | Kółko fizyczne | Tomasz Zamorski | Wtorek, godz. 15.55 /co dwa tygodnie/ |
14. | Kółko ekologiczno-przyrodnicze | Magdalena Żuczek | Wtorek, godz. 15.05, s.7 |
Uczniów klas trzecich zapraszamy do udziału w zajęciach fakultatywnych
zorganizowanych przez nauczycieli II LO w roku szkolnym 2018/2019
Przedmiot |
Termin zajęć |
Godzina |
Sala |
Prowadzący |
Biologia |
Środa |
7:10 |
7 |
Podgórska Agnieszka |
Język polski |
Czwartek |
7:10 |
212 |
Bembenek Barbara |
Środa /co 2 tygodnie/ |
8:00 |
9 |
Barwińska Marta |
|
Wtorek |
13:25 |
206 |
Szmyd Elżbieta |
|
Język angielski |
Piątek |
12:25 |
wg dostępności |
Kaplita Oktawia |
Piątek |
7:10 |
5 |
Malinowska Małgorzata |
|
Język hiszpański |
Poniedziałek |
11:40 |
Samorządówka |
Paśkiewicz Joanna |
Wtorek |
7:10 |
105 |
Paśkiewicz Joanna |
|
Czwartek |
15:05 |
103 |
Paśkiewicz Joanna |
|
Język włoski | Piątek | 14.10 | 213 | Szczęch Agnieszka |
Chemia |
Czwartek |
14:15 |
204 |
Brzegowa-Florek Ewa |
Piątek |
11:40 |
Kantorek |
Brzegowa-Florek Ewa |
|
Środa |
14:15 |
304 |
Szajna Barbara |
|
Historia |
Czwartek |
8:00 |
Samorządówka |
Pizun Ryszard |
Fizyka |
Wtorek |
10:40 |
P1 |
Jerzy Mackiewicz |
Środa |
12:35 |
106 |
Zamorski Tomasz |
|
Matematyka |
Poniedziałek |
14:15 |
4 |
Kowalczyk Joanna |
Poniedziałek |
15:05 |
4 |
Kowalczyk Joanna |
|
Czwartek |
7:10 |
102 |
Orłowska-Puzio Jadwiga |
|
Wtorek |
8:00 |
212 |
Orłowska-Puzio Jadwiga |
|
Poniedziałek |
13:25 |
106 |
Samolej Renata |
|
Czwartek | 12:35 | 106 | Samolej Renata | |
Czwartek |
8:00 |
105 |
Wnęk Renata |
|
Czwartek |
7:10 |
103 |
Woźniak Joanna |