Uroczyste pożegnanie Absolwentów.

 

W ostatni piątek kwietnia odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas czwartych, którzy weszli już  do grona Absolwentów II Liceum Ogólnokształcącego.

Pożegnanie maturzystów to jeden  z najważniejszych i  najbardziej wzruszających momentów w życiu naszej szkoły. Piątek był więc dniem pełnym emocji i niezapomnianych chwil. W auli szkoły nagrodzeni zostali uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, sukcesy w olimpiadach, konkursach i zawodach sportowych, a także Ci, którzy wyróżnili się w pracy na rzecz szkoły oraz w działalności charytatywnej. Były podziękowania, gratulacje i życzenia. Nie zabrakło też znakomitej muzyki w wykonaniu uczniów, w tym także maturzystów, którzy  piosenką żegnali grono pedagogiczne i kolegów. Bardzo podobał się  również występ zespołu „Mała Resovia Saltans”. Wszystko wskazuje więc na to, że nasi Absolwenci  wejdą tanecznym krokiem w czas zmagań maturalnych.

Życzymy połamania piór podczas matury i powodzenia we wszystkim, co przyniesie Wam dorosłe życie.  Ruszajcie śmiało na podbój świata! Niech spełniają się Wasze marzenia!

 

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim Absolwentom, a szczególnie Tym, którzy zostali wyróżnieni i nagrodzeni.

 

NAGRODA IM. DYREKTORA  RODZONIA

PIOTR PANEK

BARTOSZ OPIOŁA

KAROL KUBICKI

 

NAGRODY DLA LAUREATÓW OLIMPID PRZEDMIOTOWYCH

EMILIA POSPIESZNY

JAKUB KAMIŃSKI

 

NAGRODY DLA NAJLEPSZYCH UCZNIÓW

BARTOSZ MAZUREK

GABRIELA STRZAŁKA

JUSTYNA CHLEBEK

MARTYNA HYDZIK

GABRIELA OSSOLIŃSKA

MARIA GNATEK

ANTONI KAZNECKI

MICHAŁ MIELNICZUK

EMILIA WĄSACZ

KRZYSZTOF ARTYMIAK

MICHAŁ KOZIOŁ

XAVIER NICPOŃ

KAROLINA MARMOLA

ANNA POMIANEK

Gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na szkolnym Facebooku.Fanpage 2LO