XLVIII  Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Zapraszamy uczniów do udziału w XLVIII  Olimpiadzie Literatury i Języka Polskiego. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie olimpiady oraz stronie okręgu podkarpackiego

 


Ogólnopolski Konkurs "Z poprawną polszczyzną na co dzień"

Wszystkich miłośników języka polskiego zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie "Z poprawną polszczyzną na co dzień".

Zgłoszenia ( wraz z opłatą 9,50 zł ) przyjmują nauczyciele języka polskiego - do czwartku 28. 09 2017r. Więcej informacji u nauczycieli polonistów oraz na stronie internetowej konkursu

UWAGA! Uczniów, którzy zgłosili swój udział w tym konkursie zapraszamy do I etapu zmagań 23 października 2017r., lekcja 3, sala 206.

 

Ogólnopolski Konkurs "Z ortografią na co dzień"

Wszystkich zainteresowanych zmaganiami z ortografią zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie "Z ortografią na co dzień".

Zgłoszenia ( wraz z opłatą 9,50 zł ) przyjmują nauczyciele języka polskiego - do czwartku 28. 09 2017r.

Więcej informacji u nauczycieli polonistów oraz na stronie internetowej konkursu 

UWAGA! Uczniów, którzy zgłosili swój udział w tym konkursie zapraszamy do I etapu zmagań - 24 października 2017r., lekcja 4, sala 102.

 

XX Jesienne Debiuty Poetyckie

Naszych  szkolnych poetów zapraszamy do udziału w jubileuszowej, XX edycji Jesiennych Debiutów Poetyckich , przeglądu poezji pisanej przez uczniów gimnazjów i liceów.

Aby wziąć udział w przeglądzie należy do 2 października 2017 r. złożyć u nauczycieli języka polskiego 3 niepublikowane, własne wiersze.

Więcej informacji u nauczycieli polonistów oraz na stronie internetowej konkursu 

 

 

SZKOLNY KONKURS CONRADOWSKI

W Roku Josepha Conrada zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie upamiętniającym 160. rocznicę urodzin pisarza. Zmagania konkursowe obejmą kategorie:
- konkurs literacki
- konkurs plastyczny
- konkurs recytatorski

Szczegółowych informacji udzielają nauczyciele języka polskiego.

Liczymy na Twój udział i życzymy powodzenia :)

szczęśliwy
18
numerek