Miło nam poinformować o sukcesach sportowych  naszego ucznia Kacpra Serwińskiego z klasy 3h.

Kacper jest członkiem Kadry Narodowej Polskiego Związku Triathlonu i  zawodnikiem  Stowarzyszenia Sportowego SWIM TRI Rzeszów. Tegoroczny sezon może zaliczyć do bardzo udanych,  zajął bowiem  2. miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski w triathlonie w kat. Junior Młodszy.

Lista sukcesów Kacpra jest  naprawdę imponująca. Warto wspomnieć choćby o zwycięstwie w  Mistrzostwach Polski Sztafet Mix w Katowicach, 2. Miejscu w Mistrzostwach Polski w Duathlonie,  Mistrzostwach Polski w Aquathlonie oraz  Pucharze Polski. Wysoką formę potwierdził Kacper także na  zawodach międzynarodowych.  Na Mistrzostwach Europy Juniorów Młodszych Banyoles w  Hiszpanii zdobył 8. miejsce w sztafecie, natomiast w Pucharze Europy Juniorów na Węgrzech zajął miejsce 21.

Serdecznie gratulujemy Kacprowi wspaniałych osiągnięć   w tak wymagającej dyscyplinie sportowej jaką jest triathlon i życzymy dalszych  sukcesów!