Zapraszamy do zapoznania się z zapisami Przedmiotowego Systemu Oceniania z Języka Angielskigo (PSO) obowiązującego w II LO Rzeszów w roku szkolnym 2020/2021 (więcej)

 

 

Z przyjemnością informujemy, że II LO  współpracuje z British Council i w bieżącym roku szkolnym bierze udział w 11 edycji Programu Partnerskiego Addvantage. (więcej)

 

 

 

Zapraszamy uczniów zainteresowanych zdobyciem Certyfikatu Cambridge English First na bezpłatne zajęcia przygotowujące do egzaminu (więcej

 

Cambridge Club

przygotuj się z nami do międzynarodowego egzaminu!

Z przyjemnością przypominamy, że II LO współpracuje z British Council i w bieżącym roku szkolnym bierze udział w Programie  Partnerskim Addvantage.  Otrzymaliśmy również Certyfikat Preparation Centre świadczący o tym, że przygotowujemy naszych uczniów do Egzaminów Cambridge. W wyniku tej współpracy w 2022 roku będzie można poprzez II LO zapisywać się na egzaminy Cambridge, potwierdzające znajomość języka angielskiego.

Wszystkim tym, którzy planują podejść do egzaminu międzynarodowy B2 First (FCE) w czerwcu lub lipcu 2022 proponujemy udział w cyklicznych spotkaniach( mniej więcej 2 razy w miesiącu, po lekcjach ok. 15:00), podczas których przybliżymy Wam strukturę tego egzaminu i przećwiczymy rozwiązywanie typowych zadań, korzystając m.in.  z oryginalnych arkuszy egzaminacyjnych z poprzednich edycji. 

Ze względu na komfort pracy i ograniczenia sanitarne grupa będzie liczyć 20 osób i wybierzemy ją z pośród chętnych, którzy przystąpią do wstępnego testu, weryfikującego poziom języka. 45-minutowy   test odbędzie się w piątek, 15 października na lekcji  10 o godzinie 12:50  Pamiętajmy, że w piątek pracujemy według skróconego planu lekcji! Chęć udziału w teście należy zgłosić pani Oktawii Kaplicie lub Sonii Nahurskiej ( osobiście lub poprzez dziennik elektroniczny) do czwartku, 14 października.


Specjalnie dla pierwszoklasistów uruchamiamy interaktywny fakultet - szczegóły sprawdzicie tutaj

 

 

 

 

 

THEEN SHOW - Podkarpacki Konkurs Wiesza i Piosenki Obcojęzycznej - Zaproszenie

Fanpage 2LO