Klasy 3

Lista klasy 3A 2016/2017


L.p. nazwisko imię
1. Borawiak Marcin
2. Branach Szymon
3. Bury Dominika
4. Drałus Seweryn
5. Fornal Emilia
6. Grad Małgorzata
7. Hadyś Tomasz
8. Jakielaszek Miłosz
9. Jawor Arkadiusz
10. Kluz Dominika
11. Koszyk Joanna
12. Kozik Patrycja
13. Kruk Michał
14. Kuś Jakub
15. Kwasek Piotr
16. Maga Paweł
17. Magryś Olga
18. Mełech Małgorzata
19. Młodochowski Maciej
20. Niedziałek Magdalena
21. Popiołek Maria
22. Rembisz Adrian
23. Rożek Szymon
24. Sochur Natalia
25. Szczupaj Gabriela
26. Szela Natalia
27. Szetela Paweł
28. Tront Konrad
29. Węgrzyn Gabriela
30. Witkowski Bartosz
31. Woś Tomasz
32. Wrona Katarzyna
33. Wróbel Agnieszka
34. Zaguła Patrycja

Lista klasy 3B 2016/2017


L.p. nazwisko imię
1. Bajda Izabela
2. Bator Jakub
3. Bejster Karolina
4. Benewiat Wojciech
5. Błażej Jadwiga
6. Borowiec Tomasz
7. Brożek Sylwia
8. Buż Magdalena
9. Drzał Sebastian
10. Lewandowski Mikołaj
11. Dyndał Angelika
12. Dzierżak Łukasz
13. Goch Wojciech
14. Góra Konrad
15. Janas Elżbieta
16. Kowalska Julia
17. Kozdrańska Anna
18. Lasota Edyta
19. Lelek Natalia
20. Michno Monika
21. Mierzwa Marcelina
22. Migała Donata
23. Misiuda Monika
24. Mruc Mateusz
25. Niedobylski Jakub
26. Pietraszek Wioletta
27. Plesnar Adrianna
28. Poterek Krystian
29. Sieradzka Urszula
30. Sierżęga Sara
31. Skiba Justyna
32. Sławęcka Weronika
33. Stefanik Michał
34. Szozda Anna
35. Świderska Joanna
36. Świstara Wiktoria
37. Walicki Kamil
38. Widenka Marta
39. Wilk Wiktoria
40. Ziemiański Maciej
41. Zych Angelika
42. Żurawska Zuzanna

Lista klasy 3C 2016/2017


L.p. nazwisko imię
1. Bartkowicz Renata
2. Barwiński Jakub
3. Bieniasz Jakub
4. Bogusz Jakub
5. Borowiec Michał
6. Bróż Natalia
7. Ciebiera Grzegorz
8. Ciechoński Karol
9. Czech Albert
10. Długosz Patryk
11. Drozd Andrzej
12. Falger Łukasz
13. Hus Gabriela
14. Janowski Patryk
15. Kalandyk Arkadiusz
16. Koszarski Mateusz
17. Kowalczyk Michał
18. Kozicki Mateusz
19. Kuziemka Natalia
20. Kwiecień Karolina
21. Małek Kinga
22. Marut Aleksandra
23. Nieroda Katarzyna
24. Pisula Agnieszka
25. Pondel Bartosz
26. Posłuszny Beata
27. Rakoczy Agnieszka
28. Rogulska Apolonia
29. Słaby Michał
30. Solarska Monika
31. Stawarz Ewelina
32. Szałyga Wiktor
33. Szczęch Luiza
34. Tasior Magdalena
35. Wacław Michalina
36. Wiącek Aleksandra
37. Wiewiór Natalia
38. Wilczyński Krzysztof

Lista klasy 3D 2016/2017


L.p. nazwisko imię
1. Badocha Cezary
2. Baran Jadwiga
3. Baran Natalia
4. Bartman Jagoda
5. Bielak Kamil
6. Bieniek Wiktoria
7. Buczak Julia
8. Buda Justyna
9. Chmiel Marcelina
10. Choma Karolina
11. Dudzic Mariola
12. Godek Kamil
13. Gutowski Piotr
14. Hawro Magdalena
15. Homa Piotr
16. Hul Sylwia
17. Janicki Szymon
18. Janusz Wojciech
19. Kiszka Karolina
20. Lenar Katarzyna
21. Lenar Marta
22. Matczak Paweł
23. Mazurkiewicz Sylwia
24. Mocha Anna
25. Nisztuk Julia
26. Pastuła Kinga
27. Perenc Helena
28. Pietrucha Paulina
29. Płonka Patrycja
30. Pociask Nikola
31. Początek Jakub
32. Prucnal Gabriela
33. Rzepka Łucja
34. Sroka Patrycja
35. Szylar Barbara
36. Szyszka Przemysław
37. Tomaka Katarzyna
38. Wilk Klaudia
39. Zarzycki Michał
40. Żuczek Paulina

Lista klasy 3E 2016/2017


L.p. nazwisko imię
1. Baran Paulina
2. Bazan Sabina
3. Bester Adam
4. Borowiec Mateusz
5. Dudek Zuzanna
6. Dylowska Anna
7. Gajdek Kamila
8. Gołębiowska Michalina
9. Karapyta Weronika
10. Krzyśko Agnieszka
11. Kumik Karolina
12. Kwaśny Patrycja
13. Łochański Leszek
14. Madej Paulina
15. Mazur Sylwia
16. Mendrala Karol
17. Noworól Maciej
18. Przednowek Klaudia
19. Rączy Sylwia
20. Siembor Radosław
21. Skrobacz Jakub
22. Stec Maria
23. Szumska Gabriela
24. Świętoniowska Aleksandra
25. Świst Paulina
26. Tołpa Ewa
27. Walas Anna

Lista klasy 3F 2016/2017


L.p. nazwisko imię
1. Bialik Kamil
2. Bielak Łukasz
3. Dąbrowicz Rafał
4. Filip Tomasz
5. Gmyrek Gabriel
6. Kalandyk Sławomir
7. Kłakowski Karol
8. Koziej Dawid
9. Łagowski Sebastian
10. Maciąg Dominik
11. Maksymowicz Aleksandra
12. Malski Konrad
13. Miazga Paweł
14. Micał Mateusz
15. Michna Marcin
16. Misiuda Maciej
17. Molęda Bartosz
18. Nizioł Marcin
19. Pasławski Jerzy
20. Pączek Kamil
21. Pinkowski Adrian
22. Pizło Dominik
23. Pleśniak Maksymilian
24. Popowczak Dominik
25. Poźniak Aleksandra
26. Rzucidło Bartosz
27. Stachów Jakub
28. Szczotka Michał
29. Szura Krystian
30. Tonia Kacper
31. Walat Joanna
32. Wojdyło Jakub
33. Zdaniewicz Dominika

Lista klasy 3G 2016/2017


L.p. nazwisko imię
1. Banaś Dominik
2. Bilik Agata
3. Giec Kamila
4. Glac Agata
5. Górak Natalia
6. Hołub Michał
7. Jezierska Olga
8. Jędrzejczyk Justyna
9. Kamińska Sabina
10. Kiełbasa Bartłomiej
11. Konieczko Klaudia
12. Kot Julia
13. Kruczek Wiktor
14. Krzaczkowska Maria
15. Kuś Magdalena
16. Kyc Izabela
17. Majkut Michalina
18. Mazgaj Magdalena
19. Micał Joanna
20. Nieczaj Anna
21. Niemczyk Klaudia
22. Obacz Ewa
23. Pabjańska Magdalena
24. Partyka Klaudia
25. Piela Dominika
26. Piętowska Klaudia
27. Pitera Agnieszka
28. Popławska Sylwia
29. Półchłopek Beata
30. Pyra Anna
31. Rodzoń Oliwia
32. Róg Kinga
33. Rudnicka Ewa
34. Serafin Dawid
35. Szczęch Dominika
36. Szczurek Daria
37. Szczygieł Sabina
38. Tomaka Rafał
39. Waz Dorota
40. Wilanowska Wiktoria
41. Wójcik Karolina

Lista klasy 3H 2016/2017


L.p. nazwisko imię
1. Bajorek Arkadiusz
2. Balawender Jakub
3. Baran Kacper
4. Bilkiewicz Barbara
5. Bocheński Paweł
6. Burek Grażyna
7. Drozd Marcin
8. Filar Karol
9. Fitał Oliwia
10. Giza Weronika
11. Guzek Mateusz
12. Harmuszkiewicz Zuzanna
13. Kiełbowicz Ewa
14. Knutel Magdalena
15. Kobylarz Kamila
16. Kołodziej Edyta
17. Kołodziej Sylwia
18. Kuśnierz Sylwia
19. Kwaśnik Wiktoria
20. Mierzwa Katarzyna
21. Orlewska Dominika
22. Pałys Michał
23. Panek Natalia
24. Pasternak Adrianna
25. Pazdan Aleksandra
26. Przywara Piotr
27. Serafin Agnieszka
28. Skiba Marcin
29. Szczygieł Anna
30. Szmul Julia
31. Szostecka Paulina
32. Szuster Patrycja
33. Ślimak Kamil
34. Tereszkiewicz Patryk
35. Tomaka Agnieszka
36. Urzędowska Daria
37. Werner Eliza
38. Wołoszyn Paweł
39. Ziobro Natalia
40. Zuba Weronika
41. Żukowska Oktawia

Lista klasy 3I 2016/2017


L.p. nazwisko imię
1. Barczak Ewa
2. Bartosik Monika
3. Borowiec Oliwia
4. Cieśla Jolanta
5. Cynar Anna
6. Czarnota Kamil
7. Dziura Anna
8. Głowik Anna
9. Głuszczyk Sylwia
10. Huzarska Izabela
11. Karwan Marcin
12. Konkol Sylwia
13. Kopeć Dorota
14. Koryl Paulina
15. Kubas Martyna
16. Kumor Bartosz
17. Lech Monika
18. Ludera Ewa
19. Milewska Maria
20. Murias Dawid
21. Neusser Emilia
22. Oliwa Michalina
23. Paliwoda Radosław
24. Pelc Jakub
25. Posłuszna Amanda
26. Rynasiewicz Hubert
27. Szybiak Marcin
28. Trojniar Gabriela
29. Trzyna Monika
30. Żak Aleksandra

Lista klasy 3J 2016/2017


L.p. nazwisko imię
1. Banaś Wiktoria
2. Barnat Dominika
3. Bednarczyk Weronika
4. Drelich Krzysztof
5. Dziedzic Radosław
6. Faliński Przemysław
7. Fąfara Joanna
8. Femiak Magdalena
9. Gąsior Daniel
10. Homa Hubert
11. Jakubiec Jakub
12. Jodłowska Klaudia
13. Kaczorowska Anna
14. Kocój Wiktoria
15. Krowiak Anita
16. Kuczeriawa Anita
17. Lichtarska Anna
18. Liszkowicz Erwin
19. Lubas Cezary
20. Majka Miłosz
21. Marek Aleksandra
22. Milo Mateusz
23. Mytych Wiktoria
24. Nowak Anna
25. Olszańska Aleksandra
26. Pustelniak Olga
27. Rewiś Karolina
28. Rogóż Ewelina
29. Ruchała Mateusz
30. Słomiany Kinga
31. Smela Przemysław
32. Szewczyk Katarzyna
33. Szymańska Katarzyna
34. Świątek Kamila
35. Tomkiewicz Aleksandra
36. Wilk Kamil
37. Zawartka Joanna
38. Zawiślak Sylwia

 

 

II Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa-Kuli, ul. Ks. J. Jałowego 22, 35-010 Rzeszów
tel. 17 748 28 40 (sekretariat), www.2lo.rz.pl, email: liceum@2lo.rz.pl
Projekt i wykonanie: Mariusz Baran
Powered by WordPress | Designed by: All Premium Themes Online. | Thanks to Top Bank Free Premium WordPress Themes, wordpress themes 2012 and