Klasy 2

Lista klasy 2A 2016/2017


lp. nazwisko imię
1. Baran Alicja
2. Baran Dominika
3. Bocheński Łukasz
4. Bogacz Sylwia
5. Budzyński Witold
6. Falger Hubert
7. Filipek Aleksandra
8. Galińska Monika
9. Jodłowska Klaudia
10. Juda Aleksandra
11. Kazior Maria
12. Kot Natalia
13. Kuryśko Kacper
14. Lachtara Anna
15. Lech Krzysztof
16. Martyniuk Maciej
17. Matwij Angelika
18. Mielniczuk Monika
19. Misiuda Błażej
20. Mokrzycka Magdalena
21. Nieczaj Patrycja
22. Oleś Natalia
23. Ozga Aleksandra
24. Piróg Paulina
25. Przybek Klaudia
26. Sado Anna
27. Serafin Karolina
28. Skok Zbigniew
29. Walczewski Kamil
30. Wróblewski Konrad
31. Wyskiel Michał
32. Ziaja Anna
33. Zieliński Kacper
34. Ziemiński Dominik

Lista klasy 2B 2016/2017


lp. nazwisko imię
1. Barć Paulina
2. Bator Mateusz
3. Cieśla Bartłomiej
4. Fudała Marlena
5. Hoczela Emilia
6. Kabala Aleksandra
7. Kamińska Aleksandra
8. Kiełb Monika
9. Kozak Helena
10. Kudła Marlena
11. Kurc Kacper
12. Lew Natalia
13. Matuszko Aleksandra
14. Moskwa Katarzyna
15. Nicpoń Wojciech
16. Nowak Julia
17. Nowak Paulina
18. Olszowy Karolina
19. Opalińska Aniela
20. Paja Weronika
21. Piątek Karolina
22. Piela Paulina
23. Pięta Aleksandra
24. Pokrzywa Justyna
25. Reguła Sylwia
26. Siwiński Szymon
27. Stępak Julia
28. Szal Jagoda
29. Szypulska Magdalena
30. Wania Maria
31. Wilk Michał
32. Winiarska Walentyna
33. Wodziński Bartosz
34. Wojnar Alicja
35. Wróbel Anna
36. Zbrzezna Klaudia
37. Zygmunt Gabriela

Lista klasy 2C 2016/2017


lp. nazwisko imię
1. Buczek Aleksandra
2. Chlebek Monika
3. Cupryś Urszula
4. Dąbrowski Marcin
5. Dec Karolina
6. Franczyk Mateusz
7. Grabowska Sylwia
8. Grochala Igor
9. Grochala Kornel
10. Iskra Justyna
11. Jedynak Dominika
12. Jodłowska Kinga
13. Kaziród Szymon
14. Kordek Ewelina
15. Kowalczyk Jacek
16. Krawczyk Joanna
17. Kwaśny Urszula
18. Łuka Kacper
19. Maciej Lucjan
20. Majewska Magdalena
21. Mełech Zofia
22. Orzech Natalia
23. Ożóg Izabella
24. Paszkowski Jakub
25. Posłuszna Karolina
26. Poźniak Mateusz
27. Przydział Karolina
28. Rejman Cyprian
29. Rogulska Iga
30. Rożek Klaudia
31. Sikora Kinga
32. Staszewska Karolina
33. Stempniowski Jakub
34. Strzała Dominika
35. Szczepanek Brigida
36. Szewczyk Natalia
37. Szlachta Kamil
38. Śliwa Magdalena
39. Wojtuń Piotr
40. Zagaja Aleksandra
41. Zalewski Łukasz

Lista klasy 2D 2016/2017


l.p. nazwisko imię
1. Batóg Gabriela
2. Bogusz Natalia
3. Bułaś Michał
4. Cmela Gabriela
5. Dzimira Paulina
6. Fąfara Zuzanna
7. Furman Julia
8. Grzyb Agnieszka
9. Homa Wojciech
10. Kobiernik Adam
11. Kowal Gabriela
12. Kozik Ewelina
13. Krztoń Karolina
14. Kwartnik Weronika
15. Marchwiany Patryk
16. Materna Dominika
17. Micał Patrycja
18. Mika Wiktoria
19. Ostrowska Milena
20. Piekarska Aleksandra
21. Piękoś Wojciech
22. Prucnal Barbara
23. Rejman Tomasz
24. Rembisz Sasiela Józef
25. Stawarz Damian
26. Szara Iwona
27. Szczygieł Julia
28. Szkodziński Kacper
29. Świder Katarzyna
30. Święs Bartłomiej
31. Tęcza Monika
32. Tomoń Bartłomiej
33. Warzocha Daria
34. Witkowska Kamila
35. Wojturska Wiktoria
36. Wójcik Jakub

Lista klasy 2E 2016/2017


lp. nazwisko imię
1. Bolesławska Katarzyna
2. Bosak Marcelina
3. Cioch Aleksandra
4. Cisek Justyna
5. Cisek Klaudia
6. Długosz Dawid
7. Drzał Weronika
8. Dubaj Damian
9. Dziedzic Jakub
10. Grodecka Magdalena
11. Kalandyk Kinga
12. Kasprzyk Maria
13. Kazak Dominika
14. Kot Patrycja
15. Kozubal Joanna
16. Kraska Natalia
17. Kwiatkowski Karol
18. Markiewicz Milena
19. Pawlus Karolina
20. Pietrucha Weronika
21. Pizło Aleksandra
22. Rogowska Wiktoria
23. Skowronek Julia
24. Synoś Zuzanna
25. Ślemp Aleksandra
26. Świątek Natalia
27. Świeca Weronika
28. Teleszyński Jakub
29. Więcek Marek
30. Wróbel Ewa
31. Żebrakowska Magdalena
32. Żukowska Patrycja

Lista klasy 2F 2016/2017


lp. nazwisko imię
1. Baran Łukasz
2. Baran Paulina
3. Bieńko Tomasz
4. Czachor Julia
5. Dąbrowska Magdalena
6. Falger Bartłomiej
7. Filar Radosław
8. Grędys Przemysław
9. Harmuszkiewicz Piotr
10. Inglot Michał
11. Jarosz Patrycja
12. Jastrząb Konrad
13. Kaszany Jakub
14. Kręgielewski Bartłomiej
15. Książek Arkadiusz
16. Lepianka Szymon
17. Materna Weronika
18. Olszewski Jakub
19. Opaliński Eryk
20. Pasiecznik Bartosz
21. Płoch Dawid
22. Pondel Artur
23. Powrózek Mikołaj
24. Rodzeń Agata
25. Rzeszutek Tomasz
26. Sander Szymon
27. Serafin Jarosław
28. Sobolak Michał
29. Stanek Radosław
30. Steciuk Adam
31. Szczudło Jakub
32. Szydełko Julia
33. Szylar Michał
34. Tront Izabella
35. Wisz Weronika
36. Worosz Sabina
37. Woźny Michał
38. Zając Maciej
39. Ziejło Kacper
40. Żurad Julia

Lista klasy 2G 2016/2017


lp. nazwisko imię
1. Bańbura Julia
2. Bator Martyna
3. Binek Gabriela
4. Chorzępa Dominika
5. Chorzępa Marcelina
6. Chrostowska Patrycja
7. Cieśla Wiktoria
8. Dąbrowski Łukasz
9. Franus Weronika
10. Gorczyńska Sylwia
11. Grabarz Anna
12. Gunia Bartosz
13. Hadała Mateusz
14. Hołub Magdalena
15. Idzik Daria
16. Jakubczyk Inga
17. Jędraszczyk Jonasz
18. Kaplita Oskar
19. Kiełb Artur
20. Kołodziej Anna
21. Koryl Roksana
22. Kożuszek Klaudia
23. Krudysz Kacper
24. Lubas Klaudia
25. Pomianek Szymon
26. Potejko Aleksandra
27. Prasoł Natalia
28. Putyło Natalia
29. Rusin Iga
30. Sabaj Aleksandra
31. Siorek Natalia
32. Szlachcikowska Dominika
33. Szpiech Katarzyna
34. Szpyrka Weronika
35. Szymańska Daria
36. Telka Marcelina
37. Werelusz Przemysław
38. Wojtas Gabriela
39. Zygmunt Julia
40. Źródłowska Joanna

Lista klasy 2H 2016/2017


l.p. nazwisko imię
1. Basznianin Aleksandra
2. Bąk Mateusz
3. Biały Anna
4. Bojda Gabriela
5. Boroń Gabriela
6. Cyrul Patrycja
7. Gajda Kamila
8. Grigiel Patrycja
9. Jacek Aleksandra
10. Jakielaszek Dominika
11. Jarząb Katarzyna
12. Krućko Julia
13. Kuter Sylwia
14. Kuźniar Magdalena
15. Łach Izabela
16. Miłek Maciej
17. Olbrychtowicz Klaudia
18. Piątek Bartosz
19. Potyrańska Paulina
20. Rząsa Julia
21. Sałówka Dominika
22. Skawińska Marcelina
23. Stanisz Natalia
24. Surowiec Patrycja
25. Szeliga Julia
26. Szuberla Joanna
27. Świder Aleksandra
28. Urzędowska Klaudia
29. Wilk Bartosz
30. Wilk Patrycja
31. Winiarski Mikołaj

Lista klasy 2I 2016/2017


L.p. nazwisko imię
1. Cygan Pamela
2. Deszczak Patrycja
3. Długosz Katarzyna
4. Dudek Kamila
5. Gola Agnieszka
6. Jarosz Julia
7. Kamyk Aleksandra
8. Kania Julia
9. Kocór Małgorzata
10. Kusz Gabriela
11. Lasota Jagoda
12. Lew Agnieszka
13. Miąsik Tymoteusz
14. Michalik Wiktoria
15. Mikrut Natalia
16. Paściak Anna
17. Pelczar Miłosz
18. Pieńkos Aleksandra
19. Pomykała Natalia
20. Popijakowska Milena
21. Probachta Dominika
22. Pruchnik Weronika
23. Rojek Urszula
24. Skomra Martyna
25. Sowa Mariola
26. Stańko Andrzej
27. Szelc Michał
28. Wojton Patrycja
29. Zabiegła Wiktoria

Lista klasy 2J 2016/2017


lp. nazwisko imię
1. Bartusik Karolina
2. Czerwonka Maria
3. Domaradzki Mateusz
4. Dutko Kinga
5. Dziewic Jakub
6. Góral Anna
7. Jemioła Gabriela
8. Kopeć Izabela
9. Koszarska Kinga
10. Kot Karolina
11. Król Urszula
12. Krupa Weronika
13. Lampart Katarzyna
14. Laube Miłosz
15. Ledwoń Anna
16. Litwin Gabriela
17. Makara Karolina
18. Marszałek Patrycja
19. Mazurak Paulina
20. Nizioł Kornelia
21. Ożóg Weronika
22. Partyka Maria
23. Pawlus Zuzanna
24. Pietraszek Bartłomiej
25. Piszczela Klaudia
26. Plęs Anna
27. Rembisz Patrycja
28. Sienkiel Oskar
29. Skotnicka Aleksandra
30. Skrzypa Aleksandra
31. Szpila Gabriela
32. Szpunar Michał
33. Tereszkiewicz Klaudia
34. Teter Aleksandra
35. Waszkowski Grzegorz
36. Wisz Diana
37. Wołoszyn Monika
38. Zasowska Wiktoria

 

II Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa-Kuli, ul. Ks. J. Jałowego 22, 35-010 Rzeszów
tel. 17 748 28 40 (sekretariat), www.2lo.rz.pl, email: liceum@2lo.rz.pl
Projekt i wykonanie: Mariusz Baran
Powered by WordPress | Designed by: All Premium Themes Online. | Thanks to Top Bank Free Premium WordPress Themes, wordpress themes 2012 and