Klasy 1

Lista klasy 1A 2016/2017


lp. nazwisko imię
1. Baran Hubert
2. Błądek Mateusz
3. Bochenek Maciej
4. Chorzępa Adrian
5. Delekta Kamil
6. Delikat Martyna
7. Dubiel Eliza
8. Fudali Bartosz
9. Gorzkiewicz Wojciech
10. Gozdek Barbara
11. Gruba Jagoda
12. Janczar Szczepan
13. Kaniowska Aleksandra
14. Kata Adrian
15. Korczowski Michał
16. Król Karolina
17. Kwaśnik Kamila
18. Łunarska Agata
19. Mączka Jakub
20. Nieroda Barbara
21. Olbrycht Jakub
22. Olszewski Gabriel
23. Panek Karolina
24. Pączek Grzegorz
25. Piątek Paulina
26. Rejman Mateusz
27. Rozlazły Mikołaj
28. Słysz Dawid
29. Smyk Sabina
30. Szubart Sylwia
31. Taracińska Julia
32. Tereba Michał
33. Tumm Barbara
34. Wawrzak Agnieszka
35. Zawidowicz Julia
36. Zembroń Mateusz

Lista klasy 1B 2016/2017


lp. nazwisko imię
1. Ciesielska Eryka
2. Costazza Martyna
3. Czech Weronika
4. Czekaj Kornelia
5. Drogosz Dorota
6. Dudek Ewelina
7. Gajdek Maciej
8. Kawa Klaudia
9. Knapik Denis
10. Kopeć Mateusz
11. Kostur Angelika
12. Kotula Natalia
13. Kozdraś Martyna
14. Król Bogdan
15. Kukla Weronika
16. Materna Paulina
17. Nowak Mateusz
18. Ochał Angelika
19. Oczoś Anna
20. Pacosz Pola
21. Pańko Karolina
22. Pieczonka Julia
23. Pikuła Aleksandra
24. Potocki Adrian
25. Rębisz Wiktoria
26. Róg Paweł
27. Siek Aleksandra
28. Słotwiński Eryk
29. Stępień Maksymilian
30. Story Karolina
31. Szczygieł Dominik
32. Szlachta Urszula
33. Walczak Aneta
34. Węgrzyn Dariusz
35. Wiczkowska Anna
36. Wisz Weronika
37. Żerkowska Anika

Lista klasy 1C 2016/2017


lp. nazwisko imię
1. Bać Wiktoria
2. Bajek Klaudia
3. Baran Mateusz
4. Bembenek Kamil
5. Bylak Patryk
6. Chmielowska Ewa
7. Ciasnocha Michał
8. Czudec Kajetan
9. Furtek Sebastian
10. Gerula Alicja
11. Koryl Sebastian
12. Kozek Michał
13. Koziarz Szymon
14. Krempeć Daniel
15. Kulec Gabriela
16. Kustra Andżelika
17. Kuśnierz Aleksandra
18. Łach Wojciech
19. Marek Stanisław
20. Mazur Tomasz
21. Mijalna Maja
22. Nowak Karolina
23. Olewiński Piotr
24. Orszak Gabriela
25. Oświęcimska Patrycja
26. Pańczak Julita
27. Pych Sebastian
28. Rachwalska Marta
29. Radomska Aleksandra
30. Rogowska Daria
31. Skiba Jakub
32. Skóra Oliwia
33. Sławińska Anna
34. Strojek Magdalena
35. Tarnowska Wiktoria
36. Tęcza Iwona
37. Wawro Jakub
38. Wiśniowski Karol

Lista klasy 1D 2016/2017


lp. nazwisko imię
1. Baran Nicol
2. Bujak Arkadiusz
3. Cichoń Jan
4. Ciesielka Aleksandra
5. Długosz Zuzanna
6. Duszyńska Kamila
7. Dziedzic Aleksandra
8. Giebel Weronika
9. Gondowicz Kacper
10. Jagusztyn Patrycja
11. Jodłowska Dominika
12. Koza Karolina
13. Kraska Katarzyna
14. Kuk Alicja
15. Kuraś Brygida
16. Kuraś Karolina
17. Ladzińska Karolina
18. Lizis Sabina
19. Miciuda Paulina
20. Milczanowska Monika
21. Modrakowski Miron
22. Negacz Krzysztof
23. Pelc Karolina
24. Pieja Natalia
25. Pinkowska Gabriela
26. Procyk Gabriela
27. Rożek Ilona
28. Rygowska Aleksandra
29. Salwach Anna
30. Sławińska Katarzyna
31. Sopel Anna
32. Stachula Mateusz
33. Stec Wiktoria
34. Stefańska Natalia
35. Szredzka Aeksandra
36. Tylutki Justyna
37. Ziembicka – Laskowska Wiktoria

Lista klasy 1E 2016/2017


lp. nazwisko imię
1. Curzytek Kamila
2. Depa Jakub
3. Dziuba Joanna
4. Ficek Wojciech
5. Gut Ewelina
6. Ilasz Dominika
7. Iskra Elżbieta
8. Jakubowska Magdalena
9. Janusz Joanna
10. Kluz Andżelo
11. Kot Wiktoria
12. Kucaba Weronika
13. Majcher Michał
14. Majcher Weronika
15. Moskwa Katarzyna
16. Myzia Barbara
17. Opiela Simona
18. Piekut Maciej
19. Sabat Barbara
20. Sewerniak Justyna
21. Sołek Marcel
22. Sroka Aleksandra
23. Stopa Grzegorz
24. Szmuc Bartłomiej
25. Szurlej Wiktoria
26. Szymanik Martyna
27. Tocka Izabela
28. Tomaszewska Zuzanna
29. Walat Radosław

Lista klasy 1F 2016/2017


lp. nazwisko imię
1. Baran Bartosz
2. Białek Christian
3. Błachowiak Miłosz
4. Bundyra Grzegorz
5. Demitraszek Maksymilian
6. Dul Magdalena
7. Federkiewicz Paweł
8. Fejdasz Hubert
9. Guzek Rafał
10. Hawro Natalia
11. Jankowski Marcin
12. Kaproń Kamil
13. Kielar Dawid
14. Kołodziej Agnieszka
15. Kołodziejczyk Zuzanna
16. Konkol Paweł
17. Kulinowska Luiza
18. Marek Karol
19. Matuszak Ewelina
20. Maziarz Artur
21. Michno Marcin
22. Mularski Jakub
23. Natoński Kornel
24. Pałka Jan
25. Pękala Konrad
26. Potyrański Krystian
27. Romański Bruno
28. Słowik Arkadiusz
29. Szpunar Daniel
30. Szpyrka Katarzyna
31. Szura Mateusz
32. Szymański Mateusz
33. Węgrzyn Jaromir
34. Wojnar Maciej
35. Zając Roman
36. Ząbczyk Arkadiusz

Lista klasy 1G 2016/2017


lp. nazwisko imię
1. Barszcz Gabriela
2. Błądek Monika
3. Błońska Klaudia
4. Bogdan Justyna
5. Ciołkowska Weronika
6. Cwynar Ewelina
7. Cyrnek Kacper
8. Dąbek Jakub
9. Dubiel Laura
10. Dziedzic Alicja
11. Frączek Karolina
12. Janik Sebastian
13. Jaworska Gabriela
14. Jóźwik Aleksandra
15. Kamińska Wiktoria
16. Karasińska Iga
17. Kozak Urszula
18. Lech Magdalena
19. Lech Weronika
20. Lelek Maria
21. Marchlik Kamil
22. Niziołek Izabela
23. Nowak Izabela
24. Nędza Katarzyna
25. Płoch Gabriela
26. Rojek Katarzyna
27. Rybka Paulina
28. Sawicka Julia
29. Sieczek Agnieszka
30. Strzępek Katarzyna
31. Styś Katharina-Sophia
32. Wajdowicz Halszka
33. Witek Katarzyna
34. Wyskiel Klaudia
35. Zięba Kamila

Lista klasy 1H 2016/2017


lp. nazwisko imię
1. Andruszewski Jan
2. Bać Martyna
3. Bącal Maciej
4. Bem Jakub
5. Bujak Konrad
6. Dec Rafał
7. Dulemba Koarolina
8. Fitał Nikita
9. Gajdek Gabriela
10. Grządziel Iwona
11. Habdas Jakub
12. Hamerla Jakub
13. Iżak Martyna
14. Kalemba Wiktoria
15. Kołodziej Bartosz
16. Kotliński Wojciech
17. Kowalska Julia
18. Kraska Agnieszka
19. Kruczek Ewelina
20. Kurzydło Bartosz
21. Małecka Aleksandra
22. Morlak Julia
23. Olszańska Anna
24. Piech Wiktoria
25. Przywara Monika
26. Rokoszyński Alan
27. Rzeszutek Justyna
28. Sala Patrycja
29. Stawarz Tomasz
30. Ślusarska Julia
31. Wąsik Łukasz
32. Zagroba Justyna
33. Zakielarz Paula
34. Zięba Jakub

Lista klasy 1I 2016/2017


lp. nazwisko imię
1. Bartuś Zuzanna
2. Bester Anna
3. Bieniasz Zuzanna
4. Ciołkosz Jakub
5. Cisoń Kamila
6. Ciura Karolina
7. Czeremszyńska Sylwia
8. Czubocha Klaudia
9. Gamracki Adam
10. Grasza Angelika
11. Janiec Monika
12. Kluska Sylwia
13. Kłak Ewa
14. Koper Julia
15. Kosior Żaneta
16. Laskowska Aleksandra
17. Lęcznar Agnieszka
18. Łukaszek Zuzanna
19. Matwij Sandra
20. Mroczka Marcela
21. Nosek Magdalena
22. Ozimek Gabriela
23. Pisulińska Julia
24. Ptaszek Paulina
25. Radomska Anna
26. Rejman Anna
27. Rysz Mikołaj
28. Skiba Hubert
29. Smykała Alicja
30. Sosnowska Karolina
31. Sroka Karolina
32. Szabat Bartłomiej
33. Szurlej Aleksandra
34. Świder Bartosz
35. Worek Weronika

Lista klasy 1J 2016/2017


lp. nazwisko imię
1. Czudec Paulina
2. Drozd Kamila
3. Dulla Patrycja
4. Dziedzic Julia
5. Dziurdź Aneta
6. Gołda Krzysztof
7. Kajzer Nicolle
8. Kicińska Żaneta
9. Kiszka Julia
10. Koc Natalia
11. Konieczna Julia
12. Król Nikola
13. Lech Wiktoria
14. Leja Wiktoria
15. Martowicz Renata
16. Miś Karolina
17. Nizioł Aleksandra
18. Paluch Martyna
19. Pałka Karolina
20. Panek Grzegorz
21. Polek Hubert
22. Rękas Emilia
23. Rudnicki Jakub
24. Rusin Kinga
25. Rybak Magdalena
26. Rzepka Aleksandra
27. Sieńko Antoni
28. Soja Izabela
29. Sołtys Lidia
30. Stopyra Julia
31. Szeliga Maja
32. Szpanelewski Kacper
33. Szurlej Gabriela
34. Ślęzak Maciej
35. Woźniak Andżelika
36. Zając Maksymilian
II Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa-Kuli, ul. Ks. J. Jałowego 22, 35-010 Rzeszów
tel. 17 748 28 40 (sekretariat), www.2lo.rz.pl, email: liceum@2lo.rz.pl
Projekt i wykonanie: Mariusz Baran
Powered by WordPress | Designed by: All Premium Themes Online. | Thanks to Top Bank Free Premium WordPress Themes, wordpress themes 2012 and