Samorząd

Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2016/2017:

 

Przewodniczący SU Jacek Kowalczyk

img_5772

Jestem Jacek, mat-fiz z profilu biol-chem z rozsądku, human z zainteresowań
i geograf z powołania. Chodzę do IIC, interesuję się ekonomią i biznesem, uwielbiam literaturę, co tydzień chodzę do filharmonii. Jako przewodniczący Samorządu biorę odpowiedzialność za jego działanie, w zakresie moich obowiązków leżą również również sprawy formalne, reprezentacyjne i organizacyjne.

 

Wiceprzewodnicząca SU Dominika Jedynak
img_6143

 

Nazywam się Dominika Jedynak i w tym roku będę się zajmowała promowaniem naszej szkoły w mediach społecznościowych. Chodzę do klasy o profilu mat-fiz-ang, uwielbiam taniec oraz podróże, a w wolnym czasie gram na pianinie i jeżdżę konno.

 

Wiceprzewodniczący SU Mateusz Franczyk
img_6142

 

Jestem uczniem klasy 2C. Moimi zainteresowaniami są: gra na gitarze, siatkówka oraz podróżowanie. Natomiast pod względem szkolnym, to język niemiecki, matematyka oraz fizyka. W Samorządzie Uczniowskim pełnię funkcję wiceprzewodniczącego ds. „Szkoła w trakcie lekcji”. Organizuję różne eventy, np. dni tematyczne.

 

Wiceprzewodnicząca SU Natalia Lew
img_6141

 

Uczę się w klasie 2 b. Jestem „koneserem kinematografii starej” , pasjonuję się tańcem, zwłaszcza nowoczesnym, uwielbiam także czytać książki.
W samorządzie odpowiadam m.in. za zapraszanie do naszej szkoły ciekawych osób w ramach sekcji „szkoła po lekcjach”, organizację imprez szkolnych oraz za telewizję „FOX TV”.
II Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa-Kuli, ul. Ks. J. Jałowego 22, 35-010 Rzeszów
tel. 17 748 28 40 (sekretariat), www.2lo.rz.pl, email: liceum@2lo.rz.pl
Projekt i wykonanie: Mariusz Baran
Powered by WordPress | Designed by: All Premium Themes Online. | Thanks to Top Bank Free Premium WordPress Themes, wordpress themes 2012 and