UKS Foxball

Klub UKS Foxball działający przy II Liceum Ogólnokształcącym im. płk. Leopolda Lisa – Kuli w Rzeszowie

Plan pracy na rok szkolny 2015/2016

Na naszej stronie znajdziecie wszystkie informacje z życia sportowego klubu UKS Foxball i szkoły II LO w Rzeszowie. Dodatkowo umieszczać będziemy terminarze i harmonogramy sportowych zawodów i imprez oraz obozów zimowych, letnich a także wyjazdów na lodowisko. W skrócie, pełne i najświeższe sportowe info od WF-istów i członków klubu.

Adres strony klubu: https://www.facebook.com/uksfoxball

 

Do Klubu UKS Foxball należą bezpośrednio sekcje sportowe:

Sekcja pływacka – UKS Foxball Sekcja Pływacka i Szkoła Pływania http://www.uksfoxball.pl/

Szkolna Liga Mistrzów – https://www.facebook.com/slm2lo

Grupa ratownicza

Sekcje szkolnych reprezentacji sportowych

Adres korespondencyjny: foxball@wp.pl


JUBILEUSZ UKS FOXBALL

W dniu 13.10 w naszej szkole odbyły się obchody jubileuszu dziesięciolecia Uczniowskiego Klubu Sportowego, działającego przy naszej szkole. Z tej okazji przygotowano kilka imprez towarzyszących obchodowi jubileuszu.

Rano na basenie ROSiR odbyły się zawody pływackie i prezentacja ratownictwa wodnego, w których udział wzięły: I LO, II LO, IV LO i sekcja pływacka UKS-u.

Następnym punktem jubileuszu była uroczysta gala, w której udział wzięli honorowi goście (członkowie Rady Miasta, dyrektor MOS, były dyrektor II LO Jerzy Cypryś, a także mistrzyni Polski          do lat 23 w trójskoku Dorota Skiba). Jako gospodarz szkoły Dyrektor powitał gości, a następnie zaprezentowany został dorobek klubu, ujęty w prezentacji, którą zobaczyć można na stronie szkoły oraz profilu klubu na Facebooku. Uroczystość okraszona była występami Małej Resovii Saltans oraz pokazem tańca towarzyskiego w wykonaniu Sylwii Kuśnierz z klasy IIh .

Po części oficjalnej rozpoczęły się rywalizacje sportowe uczniów wszystkich klas z nauczycielami. Zawody przyciągnęły wielu kibiców i fanów UKS-u. Obserwować mogli oni walkę na śmierć i życie, heroiczne zmagania o tytuł mistrza w wielu kategoriach.

Zwieńczeniem jubileuszu był mecz piłki nożnej pomiędzy nauczycielami a uczniami, który zakończył się druzgocącą porażką zespołu pokoju nauczycielskiego 5:7.

PREZENTACJA UKS FOXBALL

pokaz

II Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa-Kuli, ul. Ks. J. Jałowego 22, 35-010 Rzeszów
tel. 17 748 28 40 (sekretariat), www.2lo.rz.pl, email: liceum@2lo.rz.pl
Projekt i wykonanie: Mariusz Baran
Powered by WordPress | Designed by: All Premium Themes Online. | Thanks to Top Bank Free Premium WordPress Themes, wordpress themes 2012 and